מוצר נוסף בהצלחה

קלמנטינה - מתנות לידה:

מתנת לידה לעובדים בחברה, מתנות לידה לוועדים ואירגונים, מתנה מפנקת ליולדת אהובה:

כבר עשרים שנה!!! ענבל וגלית, בוגרות האקדמיה לעיצוב “בצלאל” ו”המכון לחינוך טכנולוגי HIT” בחולון הקימו את קלמנטינה ב-1999. קלמנטינה, אשר החלה כחברה לעיצוב בגדי פעוטות, הרחיבה את פעילותה לתחום עיצוב מתנות לידה לעובדים בחברות, ארגונים וועדים, בשנת 2005. בין לקוחותינו האהובים: ביטוח הראל, מימון ישיר, טלדור מערכות, מכללת בית ברל, קרביץ, נירלט, פזגז, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, שיש אלוני, קבוצת אשטרום, מולטילוק, הרץ, סלע מעבדות תוכנה, אבן קיסר, איי דיגיטל, מכון מנדל למנהיגות, לוריאל ישראל, הגיחון, נגב קרמיקה, אלקון, דיפלומט, עמינח, טננגרופ, סטימצקי, בנק מרכנתיל דיסקונט ועוד רבים וטובים.
אנו נרגשות להיענות סוף-סוף לפניות הרבות, ולפתוח את "שערינו" גם לקהל הרחב. לאורך השנים צברנו ניסיון רב בהרכבת מתנות לידה והיום אנחנו יכולות להגיד בביטחון, שכל אחת ואחת מהמתנות שתבחרו לשלוח ליקיריכם היא המתנה המושלמת. כל מארז, קטן כגדול, מכיל בתוכו תמהיל מנצח שנבחר על ידינו בקפידה.

באתר יש מגוון מתנות לידה ובנוסף את כל המוצרים הנדרשים לתינוק. צעצועים לרכב, צעצועים למיטה, צעצועי התפתחות, מוצרי טקסטיל, מוביילים... ניתן למצוא גם מגוון רב של מתנות לפעוטות וילדים ומתנות יום הולדת: מטבחי עץ, קוביות מעץ, בובות ועוד. 

לקוחות עסקיים:
נא לפנות ישירות למייל : info@klemantina.com - אפשר ישירות דרך דף הבית.
קלמנטינה מציעה לכם שי מקורי לעובד / אשת עובד לאחר לידה. מתנת הלידה יכולה להישלח על-ידינו בדיוור ישיר לבית היולדת או להישמר בחברה למסירה עצמאית. מגוון עשיר של מוצרים יפים ומעוצבים, בטווח רחב של מחירים, יאפשר לכם, בעזרתנו, ליצור את מתנת הלידה המתאימה ביותר לתקציבכם וטעמכם. ייחודם של מוצרינו, אשר נבחרים ביתר הקפדה, היא בטיבם, איכותם ובכך שכולם נושאי תו תקן. בין המוצרים: סלים וקופסאות שונות, שמיכות, מגבות, מצעים, משטחי פעילות, שמיכות פיקניק, מוביילים, ביגוד ראשוני לתינוק. מגוון גדול של מוצרי התפתחות, פעלולונים לרכב, ספרי עגלה, קשתות ועוד..
אם הצלחנו לסקרן אתכם פנו אלינו ישירות במייל או בטלפון.
ניסיוננו רב השנים לימדנו, שאין כמו פגישה, שתוכלו במהלכה להתרשם מאיתנו וממוצרינו, ושנרכיב בה יחדיו את מתנת הלידה המתאימה לכם ביותר. נוכל, לחלופין, לשלוח לכם מגוון הצעות שונות למתנת הלידה שלכם, בהתאם לתקציב שתגדירו לנו.

באהבה, ענבל וגלית.